Turnir v mini rokometu

Bilo je pestro in zanimivomini2

Rokometni klub Ajdovščina je na Policah organiziral prvi turnir v mini rokometu za učence ajdovskih osnovnih šol.

mini3

Preko 60 fantov in deklet od 1. do 5. razreda, ki pod vodstvom klubskih trenerjev rokomet vadijo v okviru krožkov na OŠ Danila Lokarja in OŠ Šturje, je prikazalo lepe boje

Čeprav rezultatov nismo beležili, so se fantje in dekleta borili za vsako žogo ter razveselili vsakega zadetka in obrambe.

Otroci so bili za lepe predstave nagrajeni s krofom, mi pa smo bili nad prikazanim navdušeni, saj kaže, da se za prihodnost ajdovskega rokometa ni bati.

mini1

Sponzor tekme