plakat 1b smartno

Velika točka starejših dečkov

RD Izola : RK Ajdovščina 24:24 (13:10)
veselje po osvojeni tocki v Izoli

V soboto so svojo drugo tekmo v jesenskem delu prvenstva odigrali tudi naši starejši dečki.

Odpravili so se v Izolo, kjer so igrali proti favorizirani domači ekipi RD Izola, ki je v prvih dveh krogih prepričljivo premagala tako RD Koper, kot tudi RD Jadran Hrpelje-Kozina.

Tekmo so naši fantje odprli  dobro in hitro povedli 2:0 in nato 3:1, vendar so domačini kmalu prevzeli pobudo in v 20. minuti povedli že za 5 golov (12:7). Naši se niso predali in so domačine do polčasa že skoraj ujeli, v nadaljevanju pa prevzeli pobudo in večino drugega polčasa vodili za gol ali dva.

Žal  so v zaključku tekme naredili nekaj nepotrebnih napak in dovolili domačinom da so izenačili.

Vseeno bravo fantje, pohvale  gredo celotni ekipi in trenerju za dobro in predvsem borbeno igro ter seveda za osvojeno veliko točko.