plakat 1b smartno

Tekme mlajših selekcij pretekli vikend

Mladinci: RK Ajdovščina : RD Jadran 35:28 (16:10)3

V nedeljo so nas razveselili mladinci, ki so v primorskem derbiju visoko premagali goste iz Hrpelj-Kozine. Bravo fantje !

Starejši dečki A: RK Ajdovščina : RD Jadran 32:21 (16:9)

Že v četrtek so prvo domačo tekom odigrali SD-A proti ekipi RD Škerjanc Jadran Kozina. Po odlični igri so sploh prvič v premagali ekipo iz Kozine in to prepričljivo z rezultatom 31:21. Veseli pravi pristop naših fantov, tako borbene, odločne in pogumne pa želimo gledati tudi na prihodnjih tekmah. Prva bo na vrsti že v petek, 27.10 proti ekipi Nove Gorice.2

Mlajši dečki A: MRK Nova Gorica : RK Ajdovščina 18:17 (8:9)

Mlajši dečki B: MRK Nova Gorica : RK Ajdovščina 15:11 (7:5)

V soboto so svojo prvo tekmo odigrali mlajši dečki A. Gostovali so v Novi Gorici, ob polčasu so vodili, nato pa v drugem polčasu naredili nekaj nepotrebnih napak in dovolili domačinom da so zmagali. Vseeno gredo tudi njim pohvale za prikazano.

Prav tako so v soboto gostovali tudi najmlajši, mlajši dečki B. Tudi oni so morali priznati premoč domačinom.

Veseli predvsem viden napredek v igri obeh ekip mlajših dečkov. Le tako naprej. z dobrim treningom in trudom bodo prišle tudi zmage !1