Visoka zmaga v Radovljici

RK Cerklje : RK Ajdovščina 21:28 (11:13)
rk ajdovscina 2

V soboto zvečer so naši rokometaši gostovali v Radovljici, kjer so odigrali tekmo 11. kroga v 2. državni ligi. Za drugo zaporedno zmago v gosteh v tej sezoni si zaslužijo čestitke prav vsi igralci in strokovno vodstvo.

Zaradi poškodbe  trenerja Branka Lebana je ekipo na klopi ob tehničnem vodji Robiju Žoržu vodil trener Miha Mohorčič.

Začetek tekme sicer ni kazal na tak razplet, saj si do 18. minute in rezultata 6:6 nobena ekipa ni priigrala prednosti. Nato pa so Sinovi burje odgovorili z delnim izidom 6:1 in v 25. minuti z golom kapetana Matije Velikonje povedli z 7:12. V tem obdobju je trikrat zadel Marko Peljhan. Do konca polčasa so domačini razliko znižali na 3.

rk ajdovscina 5Tudi drugi polčas se je začel enakovredno, nato pa so naši spet stopili na plin in v 39. minuti z golom Luke Bratine povedli za 6 (13:19). Prednost zanesljivo držali skozi vso tekmo, jo še povišali in z golom Mihe Polanca je ta znašala že 8 golov. Do konca tekme so domačim dopustili le, da jo znižajo za en sam gol. Po izjavi tehničnega vodje Žorža je tekmo odločila odlična igra naših v obrambi.

rk ajdovscina 3Ekipa RK Ajdovščine je pod vodstvom trenerja Mihe Mohorčiča in vodje moštva Robija Žorža nastopila v naslednji postavi:

Velikonja Matija 4, Svetik Jani 6, Peljhan Marko 3, Vidic Patrik, Stanič Luka, Pelicon Domen 1 (1), Koren Matic 7, Gregorc Luka, Masilo Tilen 2, Bizjak Žan 2, Bratina Luka 1, Polanc Miha 1, Žbogar Jan 1, Krauthaker Brane.

Zadnja tekma v tem koledarskem letu bo v domači dvorani v soboto 23.12.2017 ob 18h, nasprotnik pa bo ekipa Metlike. Pridite bodriti naše fante, s svojo igro se vam bodo vsekakor poskušali oddolžiti.

lestvica

 

 

Plakat SP 32

WithU2

Kontakt

  • Rokometni klub Ajdovščina
  • Tovarniška cesta 7, p.p. 90,
  • 5270 Ajdovščina, Slovenija
  • Tel: +386 41 507 703
  • Fax: +386 5 368 90 39
  • Email:   Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.
  •                Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Za ogled potrebujete Javascript, da si jo ogledate.

Mladi pozor!

slide22

Pridružite se nam !!!