plakat 2 JADRAN podolgovat

Poraz v 1. tekmi v 1.B ligi, Slovenj Gradec premočan

RK Ajdovščina : RK Slovenj Gradec 2011 19:27 (11:13)
ajdovscina slovenj gradec 41 fotoprimozbrecelj

V soboto zvečer je bila v Ajdovščini odigrana tekma prvega kroga novega prvenstva v 1.B državni ligi. Sinovi burje so se sicer požrtvovalno borili, a je bila gostujoča ekipa tokrat premočan nasprotnik.

Ekipa RK Ajdovščine je pod vodstvom trenerja Branka Lebana in vodje moštva Jurka Pergarja nastopila v naslednji postavi:

Štrancar Matevž, Velikonja Matija 2, Koren Janez 4, Svetik Jani 2, Peljhan Marko 1, Vidic Patrick, Stanič Luka, Pelicon Domen 2, Vasič David, Masilo Tilen, Bratina Luka 2 (1), Breznikar Bor 2, Tunanovič Jan 3, Koren Matic 1 (1), Volk Luka, Krauthaker Brane.

ajdovscina slovenj gradec 24 fotoprimozbreceljSinovi burje so začeli medlo in v strahu, tako da so gostje v 11. minuti povedli z 2:6. Do 23. minute je razlika narasla na 6 zadetkov. Do konca polčasa pa so se naši z delnim izidom 5:1 gostom približali le na dva gola razlike. Polčas se je končal z 11:13

Drugi polčas je do 45. minute potekal v bolj izenačeni igri, saj je razlika ostala enaka (16:18). Do konca tekme so nato izkušenejši Korošci izkoriščali napake domačih, ter iz hitrih protinapadov višali razliko, ki je bila najvišja prav ob koncu tekme..

V petek sledi že naslednja tekma, saj bodo Sinovi burje gostovali v Brežicah.

Fotogalerija s tekme (foto: Primož Brecelj)